KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848587
nr 1284 8587
Achille Borchi
(1927-1965), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -60. Olja på duk, 55x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:45:38
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Achille Borchi
Läs mer om Achille Borchi