KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848587

nr 1284 8587

Achille Borchi

(1927-1965), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -60. Olja på duk, 55x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:45:38

Achille Borchi

Läs mer om Achille Borchi